Студенти факультету фінансів та обліку ознайомились з роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області

З роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області ознайомилися студенти факультету фінансів та обліку разом із доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету Гуцул Інною Анатоліівною. Вони дізналися про адмінпослуги, які можуть отримати бажаючі, порядком отримання картки платника податків та сертифіката ключа електронного цифрового підпису. Продовжити читання “Студенти факультету фінансів та обліку ознайомились з роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області”

Зустрічі-тренінги в межах дуальної освіти

Студенти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси» побували  на зустрічі з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Віталій Толубяк, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Олександр Томчук і заступник начальника юридичного управління – начальник відділу організації правової роботи Галина Сойка, які були спікерами зустрічі, розповіли студентам про діяльність Управління загалом та особливості функціонування його окремих структурних підрозділів. Продовжити читання “Зустрічі-тренінги в межах дуальної освіти”

Студенти-фінансисти відвідали музей податкової служби

Нещодавно студенти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету разом із к. е. н., доцентом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Інною Гуцул відвідали музей податкової служби, який упродовж років функціонує у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області. Продовжити читання “Студенти-фінансисти відвідали музей податкової служби”