Четвертий день роботи GLOBAL MONEY WEEK!

У Західноукраїнському національному університеті продовжується святкування GLOBAL MONEY WEEK!
В межах четвертого дня святкування Всесвітнього тижня грошей відбувся інтелектуальний турнір з фінансової грамотності «ЗБАГАЧУЙ СВОЇ ЗНАННЯ ПРО ФІНАНСИ. ЗНАННЯ – ТВОЄ МАЙБУТНЄ»!
Організаторами заходу виступили студенти 2 курсу факультету фінансів та обліку ЗУНУ та к.е.н., доцент Ірина Сидор.
У заході прийняли участь учні випускних класів ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» (вчитель Леся Василівна Царик), Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 (вчитель Ірина Михайлівна Боднарчук) та студенти 2 курсу ВСП Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ (викладач Олег Іванович Вацлавський).  Продовжити читання “Четвертий день роботи GLOBAL MONEY WEEK!”

Музей грошей ЗУНУ відвідали учні початкової школи

В межах проведення у Західноукраїнському національному університеті низки заходів, приурочених GLOBAL MONEY WEEK, тут побували, разом зі своїми педагогами,  учні початкової школи «Ерудит» м. Тернополя. Цікаву екскурсію музеєм грошей ЗУНУ провів для школярів к.е.н., доцент кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу Ярослав Чайковський. Продовжити читання “Музей грошей ЗУНУ відвідали учні початкової школи”

Тренінг для молодших школярів від банкіра-практика

Цікавою подією третього дня  GLOBAL MONEY WEEK у Західноукраїнському національному університеті став тренінг-практикум «Банківські картки у  нашому  житті та їх безпечне використання», організований для учнів початкової школи «Ерудит» м. Тернополя кафедрою фінансів ім. С. І. Юрія. Продовжити читання “Тренінг для молодших школярів від банкіра-практика”

Третій день роботи GLOBAL MONEY WEEK у ЗУНУ – це маса позитивних емоцій, нових знань та незабутніх вражень!

Нещодавно до Західноукраїнського національного університету завітали незвичні гості – школярі початкової школи «Ерудит» м. Тернополя. Вони наповнили зали університету своєю щирістю, безпосередністю, невичерпною енергією та невпинним прагненням до пізнання нового.  Продовжити читання “Третій день роботи GLOBAL MONEY WEEK у ЗУНУ – це маса позитивних емоцій, нових знань та незабутніх вражень!”

Global Money Week – день третій …

22.03.2023 р. відбулось підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та ТзОВ «Бейкер Тіллі Україна». Дана компанія спеціалізується на наданні аудиторських та консалтингових послуг у різних сферах бізнесу.
В межах підписання договору провідний бухгалтер-ревізор компанії «Бейкер Тіллі Україна» Вікторія Романова провела лекцію для студентів факультету фінансів та обліку на тему: «Консалтингові послуги в діяльності аудиторських фірм».  Продовжити читання “Global Money Week – день третій …”

Другий день роботи Global Money Week – лекція-вебінар «Що потрібно знати про особистий бюджет?» та «Мій власний стартап»

У межах другого дня Global Money Week відбулася лекція-вебінар з проблематики підвищення рівня фінансової грамотності «Що потрібно знати про особистий бюджет?» та «Мій власний стартап».
Із вітальним словом до присутніх  звернулися декан факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Андрій Кізима, завідувачка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Ольга Кириленко, директорка ПП «Фенікс консалт» – Надія Лопатинська та митний брокер – Вероніка Дохват.
У зустрічі взяли участь близько 80 учасників: студенти і викладачі ЗУНУ. Продовжити читання “Другий день роботи Global Money Week – лекція-вебінар «Що потрібно знати про особистий бюджет?» та «Мій власний стартап»”

Телемарафон “Фінансова грамотність і фінансовий патріотизм: національний та міжнародний контексти”

Global Money Week у Західноукраїнському національному університеті розпочався із телемарафону “Фінансова грамотність і фінансовий патріотизм: національний та міжнародний контексти”. Продовжити читання “Телемарафон “Фінансова грамотність і фінансовий патріотизм: національний та міжнародний контексти””

Запрошуємо до участі – GLOBAL MONEY WEEK 2023

У понеділок, 20 березня 2023 року, у Західноукраїнському національному університеті стартує Всесвітній тиждень грошей.
GLOBAL MONEY WEEK – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові та регіональні акції і заходи, мета яких – привернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям і молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима. Це тиждень, коли у більш ніж 130 країнах світу відбувається безліч просвітницьких заходів, лекторіїв, представлення проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності.  Продовжити читання “Запрошуємо до участі – GLOBAL MONEY WEEK 2023”

Про митне оформлення у різних митних режимах спілкуємось з Віталієм Мельниковим

З метою підвищення рівня практичних навиків та компетентностей у студентів 2 курсу, що навчаються на ОР Бакалавр за спеціальністю
072 «Фінанси, банківська справа та страхування» під час вивчення дисципліни «Митні правила перетину кордону та переміщення товарів» 14.03.2023  року проведено лекцію із в.о. начальника відділу митного оформлення №3 митного поста «Тернопіль» Тернопільської митниці Віталієм Мельниковим.  Модератором лекційної зустрічі виступив канд. екон. наук, доцент Анатолій Луцик. Продовжити читання “Про митне оформлення у різних митних режимах спілкуємось з Віталієм Мельниковим”

Практико-орієнтоване навчання у дії

Важливою складовою реалізації практико-орієнтованого та компетентнісного підходу при підготовці фахівців фінансового спрямування на факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету є залучення практиків до навчального процесу та застосування сучасних педагогічних технологій при викладанні професійних дисциплін. Завдяки цьому студенти отримують не тільки ґрунтовні теоретичні знання, але й найбільш актуальні для професії фінансиста практичні навички.
В рамках вивчення вибіркової дисципліни «Фінансування проектів сталого розвитку» циклу професійної підготовки фахівців з ОПП «Фінанси», «Митна та податкова справа», «Банківська справа» та «Фінансовий менеджмент» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти (керівник курсу – д.е.н., професор Володимир Горин) 10 березня 2023 року відбулась бінарна лекція на тему «Джерела та методи фінансування проектів сталого розвитку» за участю координаторки БО «Благодійний фонд «Рокада» у Рівненській області Вікторії Костюк. Продовжити читання “Практико-орієнтоване навчання у дії”