Відбувся онлайн-диспут на тему «Фінансовий консультант: черговий тренд чи реальна необхідність?»

Незважаючи на нинішні складні умови навчання, наша молодь все ж таки прагне до здобуття нових знань. На засіданні  гуртка “Фінансова просвіта” кафедри фінансів ім. С. І. Юрія студенти гр.ФФ-21 організували онлайн-диспут на тему «Фінансовий консультант: черговий тренд чи реальна необхідність?». Студенти-другокурсники факультету фінансів та обліку, вивчаючи дисципліну «Фінансове консультування», вирішили  поділитися здобутими знаннями з гуртківцями та розширити горизонти їхньої фінансової обізнаності.
У цікавій формі та жвавій  дискусії обговорили питання доцільності звернення до особистого фінансового консультанта і його правильного вибору, а також дізнавалися про переваги і недоліки онлайн-розрахунків, шукали відповідь на питання «Чи потрібні в сучасному світі електронні гроші?».
Тема диспуту викликала інтерес не лише серед учасників гуртка, а й у тренерів, котрі охоче долучилися до дискусії.
Модерувала захід кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів ім. С.І.Юрія, керівник гуртка «Фінансова просвіта»  Булавинець Вікторія Михайлівна.