Студенти факультету фінансів та обліку ознайомились з роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області

З роботою Центру обслуговування платників Тернопільської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області ознайомилися студенти факультету фінансів та обліку разом із доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету Гуцул Інною Анатоліівною. Вони дізналися про адмінпослуги, які можуть отримати бажаючі, порядком отримання картки платника податків та сертифіката ключа електронного цифрового підпису.Ознайомчу міні-лекцію для них прочитав начальник Тернопільської ДПІ Володимир Гузенков. Він також нагадав про необхідність інформування податкового відомства у випадку змін реєстраційних даних платника, реалізації права на податкову знижку, у зв’язку з витратами на навчання, особливостями одноразового добровільного декларування тощо.