Науково-практичний семінар щодо формування та аналізу фінансової звітності

Нещодавно для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету фінансовим директором ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз» Іриною Кирдель було проведено науково-практичний семінар з питань формування та аналізу фінансової звітності. Учасники зустрічі обговорили якісні характеристики і принципи складання фінансової звітності, навчилися її аналізувати та правильно інтерпретувати отриману інформацію. Ірина Михайлівна детально розповіла про особливості практично використання програмного забезпечення «M.E.Doc» для подання звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.
Модератор зустрічі професорка Зоряна Лободіна наголосила на актуальності та необхідності опанування здобувачами освіти теоретичних і практичних засад формування фінансової звітності, оскільки такі знання та навички є необхідними для майбутньої професійної діяльності та успішної здачі єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.
Щиро дякуємо за продуктивну роботу та сподіваємося на майбутні зустрічі!