ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ РОЗПОЧАТО! ДЕНЬ 1: Фінансовий батл

Традицію відмічати Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності у Західноукраїнському національному університеті започаткували викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Студенти ЗУНУ мають можливість поглиблювати фінансові знання не лише в межах вивчення дисципліни «Фінанси» (керівники курсу професор Тетяна Кізима, доцент Світлана Коваль), а й долучаючись до участі в захоплюючих інтерактивних заходах.
У цьому році «Тиждень фінансової грамотності» розпочався інтелектуальною грою «Фінансовий батл».З вітальним словом до присутніх звернулися заступник завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія професор Ольга Кириленко та заступник декана факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Оксана Квасниця.
Учасниками «Фінансового батлу» стали студенти факультетів економіки та управління та фінансів та обліку, які об’єдналися у 10 команд: «Форензік», «Фінансові титани», «Магніт інвесторів», «Фінік», «Оошки», «Грошові коти», «Вогнегасники»,  «Ерудит», «Без обмежень», «Маркусики».
Конкурси, які підготували організатори дали можливість учасникам випробувати свої знання у різних фінансових сферах: бюджетуванні, інвестиціях, податках, проявити обізнаність щодо валют різних країн світу. Учасники заходу проявили неабияку ерудованість, креативність, командну гру, вміння швидко мислити та ґрунтовну обізнаність у сфері фінансової грамотності.
За підсумками шести раундів переможцем інтелектуальної гри стала команда «Маркусики».
Участь у «Фінансовому батлі» надихнула багатьох на поглиблення фінансових знань та бажання їх поширювати серед друзів, знайомих та близьких. Координатор заходу доцент Світлана Коваль від імені всіх присутніх висловила вдячність організаторам заходу за високий рівень підготовки  та креативний підхід.
СТАЄМО ФІНАНСОВО ГРАМОТНИМИ РАЗОМ!