Тиждень фінансової грамотності триває!

Третій день Тижня фінансової грамотності на факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету – це нові знання та незабутні враження!
До ЗУНУ завітали вихованці Тернопільського обласного комунального закладу соціальної підтримки та виховання дітей.   Вони оглянули зали й аудиторії університету й познайомилися зі студентами наукового гуртка «Фінансова просвіта» і викладачами кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Зі словами вітання та побажаннями разом розширювати свою фінансову обізнаність звернулися до школярів та їхніх педагогів-наставників організатори: заступник декана факультету фінансів та обліку Оксана Квасниця і к.е.н., доценти кафедри фінансів ім. С.І.Юрія Вікторія Булавинець і Світлана Савчук.
Запрошені гості, представники АТ «Ощадбанк» Ірина Ясінська (керуюча ТВБВ №10019/07) та Алла Ковальчук (керуюча ТВБВ №10019/014) в цікавій і доступній формі розповіли школярам про банківські картки та їх правильне й безпечне використання.  Особливий інтерес у дітей викликала навчально-пізнавальна гра «Фінансовий калейдоскоп», яку для них організували студенти факультету фінансів та обліку, активні учасники наукового гуртка «Фінансова просвіта» Анастасія Кусень, Андрій Гетьман, Лілія Сорока, Оксана Захарук, Ірина Пирик та Вікторія Довбенко. Школярі, поділившись на дві команди, з радістю брали участь у різних раундах: розв’язували фінансовий кросворд та ребуси; змагалися у конкурсі «Фінансово грамотний кондитер»; грали в ігри «Склади фінансовий вислів» та «Вгадай слово»; розширювали свою фінансову грамотність вивченням економічних термінів на англійській мові. А в перервах між змаганнями дітям було запропоновано для перегляду пізнавальне відео про українську гривню та енергійна «фінансова» руханка під музичний супровід.
Усі учасники отримали подарунки від організаторів заходу, гуляли територією студмістечка ЗУНУ та відвідали «Макдональдс», що стало для них приємною несподіванкою.
Отож, третій день Тижня фінансової грамотності на факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету був наповнений  щирістю, безпосередністю, невичерпною енергією, оптимізмом та невпинним прагненням до пізнання нового.
Щодня розширюємо горизонти фінансової грамотності!