Запрошуємо до участі у Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених памʼяті С.І. Юрія

Традиційно, уже 9 рік поспіль проводимо Всеукраїнські наукові читання, присвячені памʼяті видатного науковця С.І. Юрія.
Запрошуємо усіх бажаючих!
Посилання на Zoom:

Для ознайомлення  план проведення Дев’ятих Всеукраїнських наукових читань, присвяченихприсвячених пам’яті С. І. Юрія, 17 листопада 2023 р.:

1. Вступне слово.
Зав. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, д. е. н., проф. Андрій Крисоватий.
2. Напрями розвитку казначейської системи України в період воєнного стану.
Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петро Гринчишин.
3. Проблеми зміцнення місцевих бюджетів в умовах воєнного стану.
Радник голови ТОДА з фінансових питань Степан Скибиляк.
4.
Фінансова стійкість домогосподарств.
Доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, к. е. н., доц. Анатолій Сидорчук.
5. Фінансові аспекти функціонування малого бізнесу.
Проектний менеджер «Центру підготовки підприємців Дія. Бізнес у Тернополі» Наталія Лазарчук.
6. Підсумки всеукраїнського конкурсу студентських наукових есе, присвячених пам’яті видатного вченого-економіста Юрія С. І.
Доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, к. е. н., доц. Вікторія Булавинець.
7. Нагородження активних учасників проведення днів фінансової грамотності у ЗУНУ.
Декан ФФО, к. е. н., доц. Андрій Кізима.