Гостьова лекція для студентів ОПП “Фінансова грамотність”

У межах вивчення дисциплін «Фінансове консультування в умовах цифровізації» та «Ризики фінансового шахрайства в умовах цифровізації» для студентів факультету фінансів та обліку ЗУНУ, що навчаються за освітньою програмою другого (магістерського) рівня «Фінансова грамотність» нещодавно була проведена гостьова лекція, на якій спікером виступила завідувач сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області – Сорока Наталія Іванівна. Фахівець ознайомила студентів із організаційними етапами та інформаційним забезпечення податкового консалтингу в умовах цифровізації, особливостями надання фінансових консультації з питань обчислення, сплати податків і зборів, можливостями мінімізації зловживань та усунення шахрайських схем в сфері оподаткування.
Організатори науково-практичного заходу – доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Ірина Круп’як та Олена Петрушка подякували всім присутнім за активну участь, жваву дискусію та конструктивний діалог, що сприятимуть посиленню фінансової обізнаності молоді, а також побажали наснаги для подальших звершень у мирній Україні.