Викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Інноваційні підходи до розвитку технологій та економіки”, організованій Закарпатським навчально-науковим інститутом ЗУНУ

Викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Інноваційні підходи до розвитку технологій та економіки”, організованій Закарпатським навчально-науковим інститутом Західноукраїнського національного університету. Науковці обговорили актуальні питання реалізації міждисциплінарного підходу у наукових дослідженнях, формування дослідницьких груп для посилення практичної орієнтації наукових розробок. З доповіддю щодо фінансових детермінант енергетичної безпеки країни в умовах війни на секційному зібранні конференції виступив проф. Володимир Горин. Участь у конференції також взяли доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Світлана Коваль, Ірина Сидор, Віктор Русін. Прекрасним доповненням до змістовних наукових дискусій стала насичена культурна програма, яка дала можливість отримати чудовий заряд позитивних емоцій.