Тренінги фінансової грамотності для учнів територіальних громад Закарпатської області.

В рамках другого дня роботи науково-практичної конференції “Інноваційні підходи до розвитку технологій та економіки” студенти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Західноукраїнського національного університету А. Видаш, В. Михайловська, Б. Боратинська, В. Рева провели серію пізнавальних тренінгів з тематики фінансової грамотності для учнів 10-11 класів Свалявської, Полянської, Чинадієвської, Берегівської та Мукачівської територіальних громад Закарпатської області. Школярі з великим ентузіазмом відгукнулись на проведену студентами фінансову руханку, квести на знання українських грошей, оцінювання рівня фінансової грамотності українців. Координаторами тренінгів, спрямованих на популяризацію професії фінансиста, виступили доценти кафедри Світлана Коваль, Ірина Сидор, Віктор Русін та професор кафедри Володимир Горин. Значний інтерес школярів до проблем фінансової обізнаності та активна участь у тренінгах впевнили організаторів у тому, що фінансова тематика залишається гостро актуальною, а фінансова грамотність кожного є вимогою часу!