Студентський науковий гурток “Фінансовий простір”

Студентський науковий гурток “Фінансовий простір” був створений за ініціативою студентів-інтузіастів та викладачів кафедри фінансів, які і задають йому постійного ритму життя. Злагодженість у думках, поглядах і міркуваннях завжди панує між членами гуртка.
Завданням наукового гуртка є розкриття здібностей студентів у різних напрямках наукової діяльності; формування креативної особистості; сприяння вирішенню конкретних проблем які стоять на сучасному етапі розвитку під керівництвом викладачів; набуття студентами досвіду у організації та участі у науковій роботі, зокрема у конференціях, засіданнях, круглих столах, форумах. Тому студенти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, які є членами студентського наукового гуртка “Фінансовий простір” мають певні наукові здобутки й успіхи у дослідженні інтригуючо-цікавого світу “Фінансів”. Зокрема:
– у Всеукраїнських олімпіадах: у 2008 р. Т. Войціховська та Л. Вербич були нагороджені грамотами “За успішне подолання письмового завдання розрахункового характеру” та “За оригінальний підхід до подолання завдання творчого характеру”; Г. Козак зайняла ІІІ і ІІ місця у 2009 і 2010 рр. відповідно; у 2011 р. І місце виборола А. Марчук; у 2012 р. ІІІ місце посіла О. Курило; у 2013 р. ІІІ місце зайняла Н. Савляк; у 2014 р. І місце здобула Т. Сидор, ІІІ місце – І. Чайковська; у 2015 р. І місце посіла Л. Драч, а ІІІ місце – О. Юрук, Л. Будка нагороджена грамотою за лаконічність відповіді на бліц-тунірі, а А. Дзіковська нагороджена грамотою за грунтовні знання з дисципліни “Місцеві фінанси”; у 2016 р. В. Телеп і О. Глуха Оксана були нагороджені диплом II ступеня, а М. Федінчук – дипломом III ступеня; у 2017 р. Д. Соляник та Х. Бурко посіли III місце, а С. Савіцька – IV місце.
– у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт: у 2009 р. дипломом І ступеня нагороджено Козака Ігоря; у 2010 р. дипломами І ступеня відзначені Г. Козак, В. Дмитрів та С. Галещук С; у 2011 р. Г. Козак також була нагороджена дипломом І ступеня; у 2012 р. І. Тинська І. отримала диплом І ступеня; у 2013 р. А. Марчук посіла перше місце, отримавши за результатами рецензування та публічного захисту найвищий бал по Україні; у 2014 р. студенти І. Чайковська І.Я. та О. Максимчук посіли перше та друге місця відповідно; у 2015 р. дипломом І ступеня нагороджено О. Максимчука, а дипломом ІІ ступеня – Х. Палац; у 2016 р. М. Захарків здобув диплом I ступеня, а Л. Будка – диплом II ступеня; у 2017 р. О. Маланчук нагороджена дипломом I ступеня, а Ю. Різник – дипломом II ступеня. У 2018 році  у Всеукраїнських олімпіадах Савіцька Світлана та Романишин Христина  здобули III місця.   У 2019 році – Ямелинець Андрій  I і III місця, Грицай Лілія – IV місце.
Щороку члени студентського наукового гуртка “Фінансовий простір” беруть активну участь в університетських та Всеукраїнських конференціях, на яких відзначені грамотами. Разом з тим, студенти систематично організовують наукові семінари, круглі столи, тренінги та інші наукові заходи.
У межах студентського наукового гуртка “Фінансовий простір” функціонує чотири проблемних групи, а саме: “Управління місцевими фінансами” (керівник – к.е.н., доцент Савчук С.В.), “Функціонування місцевих бюджетів України в умовах фінансової децентралізації” (керівник – к.е.н., доцент Дем’янюк А.В.), “Бюджетний механізм соціально-економічного розвитку держави” (керівник – к.е.н., доцент Лободіна З.М.) і “Проблеми управління публічними та особистими фінансами” (керівник – к.е.н., доцент Гупаловська М.Б.).

Активні учасники студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія “Фінансовий простір” :
1. . Стромчинська Тетяна
2
. Данильців Христина
3
. Паньків Юлія
4
. Гнатюк Аліна
5
. Марціясь Богдана
6
. Черняшова Катерина
7. Копищик Галина
8
. Смольницька Анна
9
. Сорока Марія
10. Куриленко Надія
11. Кучкуда Людмила
12. Гайдар Діана
13. Карпин Роман
14. Петрук Андрій
15. Миколайчук Володимир
16
. Корчевська Марія
17
. Гузьо Назар
18
. Соловйова Діана
19
. Боднар Марія
20. Щур Уляна
21. Семешкіна Христина
У 2021 році студентський науковий гурток “Фінансовий простір”
приєднано до студентського наукового гуртка   “Фінансова просвіта” цієї ж кафедри.