Літературні дебати «Як стати надзвичайно ефективною людиною»

В сучасному світі та вирі багатьох важливих як загальнодержавних, так і побутових проблем на часі завжди є підтримка відповідного рівня інтелектуального і емоційного навантаження. Надефективний підхід до вирішення особистих і професійних проблем запропоновано Стівеном Р. Кові, відомим експертом у галузі підготовки лідерів, у загальновизнаному світовому бестселері «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Популярність цієї книги та її актуальність для студентів сприяли проведенню 29 листопада літературних дебатів «Як стати надзвичайно ефективною людиною», організованих викладачами та студентами факультету фінансів. Учасники дебатів активно прийняли участь в обговоренні книги Стівена Р. Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»,  аналізуючи цікаві факти як з книги, так і з реального життя. У дружній атмосфері велися дискусії по таких питаннях: Як досягти найвищих цілей? Чому люди бачать світ по-різному? Як бути проактивним? Як знайти своє бачення? Навіщо потрібна особиста місія? Як ефективно керувати часом? Як «Емоційний банківський рахунок» допоможе у відносинах з рідними і близькими? Як опанувати емпатичним слуханням? Кожен із учасників мав можливість висловитися щодо розуміння «7 звичок» та їх застосування в особистому житті та подальшій професійній діяльності.