На КіноХвилі будуть показувати мультики з фінансової грамотності

Діти обожнюють дивитися мультики й не дуже люблять вчитися. А ви знаєте, що в Тернополі створюють освітні мультфільми, які не тільки навчають фінансової грамотності, а й доброти, поваги та відповідальності. Переконатися в цьому можна буде в цю суботу.

22 грудня о 14:00 в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля» (Просвіта, вул. Й. Сліпого, 3) буде презентовано проект «Цікава фінансова грамотність», на якому ви зможете побачити прем’єру мультика «Мій бюджет». Зокрема, його, як і багато інших, які мають багато шанувальників, створювати тернополяни, а озвучували учні Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка. У них простими словами пояснюється, що таке сімейний бюджет, банківські кредити й депозити, страхування і фінансове шахрайство.

Крім того, будуть нагороджені учасники дитячого конкурсу «Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині», який проходив за підтримки генерального директора ТРЦ «Подоляни» Михайла Раджеповича Ібрагімова. Дуже приємно, що тернопільський бізнес є соціально відповідальним і підтримує такі важливі для розвитку освіти та культури нашого міста проекти.

До речі, з деякими мультиками ви можете ознайомитися за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=SvYFuYDxaEA&t

https://www.youtube.com/watch?v=E19nBwFgf70&t

https://www.youtube.com/watch?v=bixWo3Xrox4

До зустрічі на КіноХвилі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *