Зустріч студентів факультету фінансів з представником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільскій області

На сьогоднішній день професія фінансиста є актуальною та потрібною в умовах проведення соціально-економічних реформ. Випускники кафедри фінансів ім. С.І. Юрія є затребуваними на ринку праці. Підтвердженням цього є зацікавленість органів виконавчої влади у пошуку ініціативної молоді та підборі висококваліфікованих кадрів. Зокрема, сьогодні відбулася зустріч заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільскій області Івахова Володимира Васильовича із студентами-фінансистами  4 та 5 курсів. Представник Управління ознайомив студентів із вакантними посадами та умовами працевлаштування у ГУ ПФУ в Тернопільській області. Молоді люди зацікавились пропозицією стосовно вибору майбутньої професії.
Такого роду заходи дають змогу випускникам кафедри фінансів ім. С.І. Юрія працевлаштуватись за спеціальністю.