Відбулася презентація підручника «Казначейська система»

У Державній казначейській службі України, м. Київ, в межах святкових заходів на честь 30-річчя Незалежності України, відбулася презентація підручника «Казначейська система», підготовленого за наукової редакції докторів економічних наук, професорів Андрія Крисоватого, Ольги Кириленко та голови ДКСУ Тетяни Слюз.

Від колективу авторів на презентації підручника була присутня д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Ольга Кириленко. У своєму виступі вона зазначила, що Західноукраїнський національний університет і кафедра, яку вона очолює, має тривалі, різнопланові та тісні зв’язки з Державним казначейством України. Основними напрямками співпраці є підготовка навчальної літератури і останній підручник – це далеко не перше спільне видання. Крім того, фахівці казначейства регулярно працюють в атестаційних комісіях, керують практикою студентів, рецензують випускні кваліфікаційні роботи, навчально-методичну літературу. Велика кількість працівників казначейства є випускниками університету або проходили курси підвищення кваліфікації чи навчалися за програмами Нацагентства з питань державної служби.