Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Самоосвіта нині є важливою складовою успіху. Особливої актуальності ця форма освіти набула за умов карантинних обмежень, повязаних із пандемією коронавірусу. Соціальне дистанціювання та онлайн навчання спонукали багатьох до пошуку додаткових джерел здобуття знань.
Про сучасні можливості для самоосвіти йшла мова сьогодні на засіданні студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Доцент кафедри, доктор економічних наук Володимир Горин презентував для учасників гуртка тренінг на тему «Освітні платформи як можливості для самоосвіти». Студенти-гуртківці та координатори гуртка дізналися багато цікавої інформації про історію створення та можливості всесвітньо відомих освітніх платформ Khan Academy, edX, Coursera, а також вітчизняних популярних освітніх онлайн-платформ EdEra, Prometeus, ВУМ online, Impactorium. Володимир Петрович розповів як стати користувачем освітніх послуг на даних платформах, а також поділився власним досвідом здобуття знань з такого виду джерел.