Школа фінансової грамотності інформує

23 жовтня 2017 року в тренінг-центрі «Фінансова просвіта» знову презентації від студентів-гуртківців факультету фінансів. У форматі просвітницького тренінгу обговорювалась тема: «Як заощадити на комунальних послугах: що про це варто знати?» (підготували студенти 4 курсу групи Ф-41 Жданюк Сніжана і Казмірук Надія). Всім було цікаво і пізнавально взнати про можливості економії коштів при використанні води, електроенергії, газу. Дискутували і про альтернативні джерела енергії, які дозволяють не лише економити кошти на сплаті комунальних платежів, а й зберегти довкілля.
В форматі театрального дійства студентками Дмитрук Оленою, Куриленко Надією і Сіморою Софією була представлена тема «Зарплата в «конверті». Студентки показали, що втрачає робітник, отримуючи «чорну» заробітну плату, і яку відповідальність несе роботодавець за неоформлених працівників. А ще дівчата зіграли веселу житейську сценку про вибір, перед яким опинилась студентка, влаштовуючись на роботу в піцерію і показали як можна з гумором підходити до вирішення серйозних проблем.
Запрошуємо всіх бажаючих щопонеділка о 17.30 год. в тренінг-центр «Фінансова просвіта» (а. 1416).