Уроки в Школі фінансової грамотності

В тренінг-центрі «Фінансова просвіта» щотижня проводяться уроки фінансової грамотності, які готують студенти і викладачі наукового гуртка «Фінансова просвіта / Financial education».Цього разу 30 жовтня 2017 року присутніми обговорювалась тема: «Секрети успіху від мільярдерів», яку підготували студенти 3 курсу групи Ф-31 Оленюк Оля і Пелещак Марта. Що ж такого є в природі багатих людей і чим філософія життя мільярдерів відрізняється від інших людей – ці питання були в центрі студентської презентації. Дівчата поділилися секретами успіху від відомих і невідомих мільярдерів і описали їхні звички. Кожен мав можливість подумати і повчитися в людей, які «зробили себе самі».
Студенти Ямелинець Андрій і Мацьопа Григорій презентували актуальну тему «Фінансове шахрайство в Інтернеті», в якій виділили Топ-5 найбільш відомих фінансових афер в Інтернеті. Молоді люди навчали присутніх як уберегтися від інтернет-шахрайства і зберегти свої гроші. На кінець студенти відзначили, що кількість шахраїв і способів шахрайства в Інтернеті розповсюджується там, де панує фінансова безграмотність  людей.
Запрошуємо всіх бажаючих щопонеділка о 17.30 год. в тренінг-центр «Фінансова просвіта» (а. 1416).