Студенти-другокурсники зіграли у ділову гру на тему: «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави»

5 травня 2018 року в рамках впровадження у навчальний процес сучасних інноваційних методик викладання та в межах вивчення дисципліни «Фінанси» відбулась ділова гра за участі студентів 2 курсу на тему: «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави». Організаторами заходу виступили викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія к.е.н., доцент Б.С. Шулюк та к.е.н., старший викладач  О.В. Петрушка. 
Учасниками інтелектуальної гри були 4 команди: «Фаворити фінансів», «Внуки Парето», «Шерлок» та «Дружба», які представляли інтереси таких академічних груп: ОПД-21, Т-21, ОДС-21 та ОЕЕ-21. Студенти були ознайомлені з умовами та правилами інтелектуального батлу, який складався із трьох раундів: «Представлення команди», «Експрес опитування», «Розв’язання кросворду». Впродовж заходу в аудиторії панувала дружня атмосфера, яка сприяла активному залученню усіх присутніх до гри. За результатами інтелектуальної битви переможцями стали учасники команди «Шерлок», які набрали найбільшу кількість балів – 19. Наступні друге, третє та четверте місця відповідно розділили команди «Внуки Парето» (14 балів), «Фаворити фінансів» (11 балів) та «Дружба» (10 балів). Студенти усіх команд показали високий рівень логічного мислення, неабиякі творчі здібності, швидкість реакції та уміння нестандартно мислити.
Підбиваючи підсумки ділової гри, викладачі кафедри О.В. Петрушка та Б.С. Шулюк зазначили, що подібні заходи безумовно сприяють кращому засвоєнню пройденого матеріалу, а також формують у студентів навички професійно мислити, миттєво реагувати на зовнішні фактори впливу та приймати виважені рішення.
Студенти та викладачі відзначили, що ділова  гра стала справжнім святом, адже була не тільки пізнавальною для усіх присутніх, але й принесла у навчальну аудиторію позитив та хороший настрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *