Вітаємо випускників освітньо-наукової програми “Публічні фінанси”

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія вітає з успішним захистом кваліфікаційних робіт магістрів за освітньо-науковою програмою “Публічні фінанси”!!!
Бажаємо натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай щастить у нових звершеннях!

Зустріч студентів факультету фінансів та обліку з фахівцями-практиками

Доброю традицією на факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету є активне залучення стейкхолдерів до освітнього процесу та використання сучасних методик викладання фінансових дисциплін.
Так, 19 травня 2022 року для студентів 3 курсу факультету фінансів та обліку ЗУНУ було проведено:

  • бінарну лекцію з дисципліни «Бюджетна система», яка проходила в режимі діалогу двох сторін: викладачів-теоретиків (доктора економічних наук, професора кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Зоряни Лободіної, кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Світлани Савчук) та фахівця-практика (Оксани Яріш, директорки Центру надання соціальних послуг Байковецької сільської ради, відповідальної за організацію впровадження гендерного компоненту в діяльність органу місцевого самоврядування, у тому числі гендерно орієнтованого бюджетування),
  • круглий стіл «Забезпечення стабільності бюджетної системи і бюджетної політики в умовах воєнного стану», на якому студенти презентували результати своїх проєктів щодо функціонування бюджетів територіальних громад та вітчизняного і зарубіжного досвіду формування і реалізації бюджетної політики.

Продовжити читання “Зустріч студентів факультету фінансів та обліку з фахівцями-практиками”