Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!!!

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія вітає Стащук Олену Володимирівну з успішним захистом докторської дисертації на тему “Фінансова безпека акціонерних товариств: концептуальні засади теорії та практики” за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.  Науковим консультантом  виступила доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко Ольга Павлівна.Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Барановський Олександр Іванович (ДВНЗ «Університет банківської справи», проректор з наукової роботи); доктор економічних наук, старший науковий співробітник Зимовець Владислав Вікторович (Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України», завідувач відділу фінансів реального сектора); доктор економічних наук, доцент Забаштанський Максим Миколайович (Чернігівський національний технологічний університет,  директор навчально-наукового інституту бізнесу, природокористування і туризму).
Бажаємо подальших успіхів та звершень на науковій ниві!!!