Бюджетний процес 2018-2019 рр.: особливості, проблеми, перспективи

На черговому засіданні студентського наукового гуртка «Фінансовий простір» студенти Паньків Ю., Грицай Л., Яцканич А., Стромчинська Т., Яхторович Х., Биць В.,  доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З. М., Савчук С. В. та декан факультету фінансів к.е.н., доц. Кізима А. Я. обговорили актуальні питання бюджетного процесу 2018-2019 рр. Зокрема, під час засідання було проаналізовано практику та проблематику виконання Державного та місцевих бюджетів  України у 2018 р., розглянуто особливості планування Державного бюджету на 2019 рік, відзначено важливість здійснення  ефективного контролю на усіх стадіях бюджетного процесу, а також оцінено можливості використання зарубіжного досвіду.
Усі присутні члени гуртка активно долучалися до цікавої та конструктивної дискусії. Відтак, напрацювання, отримані упродовж даного заходу, стануть основою студентських наукових публікацій.