Відбулось засідання гуртка «Фінансовий простір» на тему: «Інклюзивний сталий розвиток та роль бюджету у його забезпеченні»

21 листопада 2018 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансовий простір», у якому взяли участь його учасники та керівники проблемних груп доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З. М., Савчук С. В. Учасники засідання активно дискутували про необхідність, цілі та шляхи забезпечення інклюзивного сталого розвитку України. На особливій ролі бюджету у забезпеченні інклюзивного сталого розвитку держави у своїй змістовній доповіді наголосила Коліно Аня. Данильців Христина ознайомила присутніх із можливостями України фінансувати інклюзивні інновації за рахунок бюджетних та інших ресурсів.  Жваву дискусію серед присутніх викликало обговорення зарубіжного досвіду досягнення 17 цілей інклюзивного сталого розвитку та можливостей його використання в Україні.