У ТНЕУ розпочався Global Money Week!!!

20 березня 2019 року на факультеті фінансів ТНЕУ відбулося урочисте відкриття Всесвітньої кампанії Global Money Week під гаслом «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».   З вітальними словами до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток), д.е.н., професор О. М. Десятнюк; декан факультету фінансів, к.е.н., доцент А. Я. Кізима; завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, д.е.н., професор О. П. Кириленко; д.е.н., професор Т. О. Кізима,; координатор міжнародної діяльності факультету фінансів, д.е.н. Тулай О.І., к.е.н., доцент Карпишин Н. І. та к.е.н., доцент Демянюк А. В., які зазначили, що упродовж цього тижня у 170 країнах світу проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової обізнаності задля того, щоб привернути увагу громадськості до фінансової освіченості та фінансової грамотності;  надихнути дітей і молодь дізнаватися більше про гроші й заощадження, про те, як заробляти й управляти власними фінансами, вести бізнес тощо.
Приєднуйтеся до Global Money Week 2019, щоб навчитися накопичувати та заробляти гроші, розпочати формувати статки!