Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу

Для  подолання розривів між теорією і практикою та популяризації дуальної освіти у вищій школі, уже стає доброю традицією кафедри фінансів ім. С.І. Юрія залучати до освітнього процесу фахівців-практиків.
Нещодавно, в межах вивчення дисципліни «Фінанси державно-приватного партнерства», з ініціативи викладачів кафедри к.е.н., доцентів Шулюк Б. С., Петрушки О. В., Коломийчук Н. М. відбулась зустріч студентів третього курсу факультету фінансів із представником приватного сектору економіки – засновником ПП «ТД «Газсервіс» Желізко Іриною Володимирівною. Фахівцем було зазначено, що державно-приватне партнерство забезпечує, з однієї сторони, комфортні умови ведення бізнесу, а з іншої – розв’язання важливих соціально-економічних завдань. Лектор ознайомила слухачів із особливостями реалізації партнерських відносин держави та бізнесу, розподілу фінансових зобов’язань та ризиків між партнерами, а також зазначила основні переваги такої співпраці.
Молоді люди уважно слухали цікавий та практичний матеріал, а також брали активну участь у дискусії.
Підбиваючи підсумки, викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія зазначили, що такого роду заходи не тільки сприяють кращому засвоєнню теоретичного матеріалу, а й формують у студентів практичні навики та вміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *