Тренінг-практикум «Бюджетне планування і прогнозування: особливості здійснення в сучасних умовах»

З метою забезпечення практичної підготовки студентів, які навчаються за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”,  до самостійної професійної діяльності  викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  організовують зустрічі студентів з фахівцями-практиками. Доценти Дем’янюк А. В., Савчук С. В., Гупаловська М. Б. спільно з начальником фінансового управління Тернопільської РДА Казимирів О. Б. організували тренінг-практикум на тему «Бюджетне планування і прогнозування: особливості здійснення в сучасних умовах»  для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”. Даний захід  відбувся  на базі фінансового управління Тернопільської РДА, під час якого обговорювались та вивчалися сучасні практики планування показників місцевих бюджетів в контексті застосування програмно-цільового методу бюджетування. Робоча та дружня атмосфера сприяли плідній співпраці та визначенню сучасних тенденцій, проблем та перспектив здійснення бюджетного планування і прогнозування на місцевому рівні. Такі заходи є важливим аспектом розвитку професійних компетентностей у студентів.
Студенти та викладачі факультету фінансів щиро дякують начальнику фінансового управління Тернопільської РДА Казимирів О. Б. за співпрацю!