![](http://kaf-fin.tneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/70391030_2302200983235511_3861986239821381632_o-300x225.jpg)
Члени та координатори гуртка обговорили можливості та перспективи залучення студентів до проведення науково-дослідної діяльності, участі у наукових та бізнес-проектах, науково-практичних заходах та конкурсах, створення умов для творчого зростання у процесі навчання і оволодіння фахом для майбутньої професійної діяльності та кар’єрного росту. Також присутні окреслили завдання студентського гуртка на поточний навчальний рік.
Успіхів нам та великих наукових досягнень!!!!!