Відбувся тренінг «Стратегія розвитку регіону»

У рамках практично орієнтованого навчання проведено тренінг на тему «Стратегія розвитку регіону» для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  менеджером регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області Гукалюк Соломією Петрівною.З вітальним словом виступила доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Дем’янюк Антоніна Вікторівна, яка наголосила на важливості визначення стратегічних напрямів розвитку на місцевому рівні та залученні грантових коштів для реалізації проєктів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку територій.
Гукалюк Соломія Петрівна, менеджер регіонального розвитку ознайомила учасників заходу з метою, структурою та діяльністю Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області та зосередила увагу на послугах, які здійснює агенція для органів влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, представників бізнесу, іноземних і вітчизняних інвесторів. Було представлено та проаналізовано одні з останніх проєктів, які реалізовуються за сприяння Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. Зокрема, здійснено swot-аналіз проєктів – індустріальний парк «Чортків – West» та креативний хаб «Територія успіху». Учасники тренінгу активно брали участь у заході та в обговоренні питань щодо стратегій розвитку територій, розробки проєктів та їх реалізації.