Практично орієнтоване навчання студентів освітньої програми “Фінанси”

В рамках практично орієнтованого навчання 17 лютого 2021 року відбулася онлайн-лекція “Дотримання соціальних стандартів –  запорука соціальної захищеності громадян”, проведена першою заступницею начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області  Якубовською  Аллою Всеволодівною для студентів освітньої  програми “Фінанси” .  Модератором зустрічі виступила канд. екон. наук., доцент кафедри фінансів ім С.І. Юрія Наталія Коломийчук.Студенти дізнались про важливість набуття трудового стажу, переваги офіційного оформлення трудових відносин та втрату соціальних гарантій у разі отримання заробітної плати в “конвертах”. Алла Всеволодівна наголосила молодим людям, що вже зараз потрібно турбуватися про майбутнє, а також усвідомлювати всі ризики та наслідки нелегальної зайнятості.
Багато цікавої, корисної та пізнавальної інформації студенти почерпнули від зустрічі з фахівцем – практиком.