Всесвітній Тиждень Грошей GMW триває!!!

«Бережіть себе, бережіть свої гроші» – ключова тема цьогорічного святкування Всесвітнього тижня грошей Global Money Week. Члени та координатори студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С.І Юрія стали активними учасниками дискусії на яку також було запрошено керуючу ТВБВ 100197/08 філії Тернопільського обласного управління АТ Ощадбанк Оксану Дмитрівну Кораль. Модератором заходу виступила доцент кафедри фінансів ім. С.І Юрія Світлана Коваль.Спікери дискусійного майданчика Отрубчак Дмитро (ФФм-11), Петько Лілія (ФФм-11) та Вовк Олена (ФФм-11) розкрили позитивні сторони та труднощі застосування онлайн банкінгу та безконтактних технологій оплати. Учасники дізнались, що Україна входить до списку світових країн-лідерів за кількістю NFC-оплат цифровими гаманцями та гаджетами. Так, у 2019 році Україна ввійшла до першої десятки в рейтингу європейських країн за кількістю NFC-платежів носимими пристроями – годинниками, браслетами тощо.

Корисними для учасників зустрічі стали практичні поради від Марціясь Богдани (ФФм-11) та Черняшової Катерини (ФФм-11) як не стати жертвою інтернет-шахраїв.

В умовах поширення пандемії COVID-19 отримані знання стануть у нагоді всім учасникам дискусії.