Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія вітає студентку 1-го курсу факультету фінансів та обліку з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінанси і кредит»

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія вітає студентку 1-го курсу факультету фінансів та обліку Ангелину Каратнюк-Гумовську та її наукового керівника, доктора економічних наук, професора Оксану Тулай із отриманням диплому I ступеня за наукову роботу «Цифрові фінанси у забезпеченні сталого розвитку» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінанси і кредит», який відбувся в Західноукраїнському національному університеті. Бажаємо успішного втілення усіх подальших творчих і наукових задумів, нових звершень та перемог!