Продовжується цикл тренінгів в “Школі фінансової грамотності”

Продовжується цикл тренінгів в “Школі фінансової грамотності”, яка заснована студентами і викладачами наукового гуртка “Фінансова просвіта / Financial education” з вересня 2017 р. Цього разу студенти-тренера підготували тренінги на цікаві і актуальні теми.
Студентки групи Ф-33 Табака Соломія і Павлюс Оксана на життєвих прикладах показали як люди з їхніми емоціями, стереотипами і стадними інстинктами діють нераціонально та потрапляють в психологічні пастки грошей. Дівчата розказали про те, що робити, щоб не стати жертвою «психологічної бухгалтерії» і пояснили психологічні причини фінансових витрат. Студент групи ФСГ-31 Майкович Тарас підготував тренінг на тему “Маєш гроші? Вчись інвестувати!”, яким викликав жваву дискусію серед присутніх про те, як і в що інвестувати особистий капітал. Тренінги відбулись 17 жовтня – в День студента, тому викладачі гуртка щиро вітають студентів зі святом, бажають успіхів в науковій і просвітницькій діяльності.