Дуальна освіта студентів освітньо-професійної програми “Фінанси”

Студенти освітньо-професійної програми «Фінанси» в рамках дуальної освіти, яка організована кафедрою фінансів ім. С.І. Юрія Західноукраїнського національного університету мали змогу поспілкуватися з начальником відділу контролю у сфері публічних закупівель управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Тернопільській області Андрієм Матичаком, який розповів про основні аспекти здійснення моніторингу та перевірок публічних закупівель, що здійснюються органами Державної аудиторської служби України, їх методологію та порядок організації, нормативно-правову базу регулювання відносин у сфері публічних закупівель. Наприкінці зустрічі були надані вичерпні відповіді на запитання професорсько-викладацького складу та студентів.