Лекція з проблем організації стратегічного планування на рівні органів державної влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання

Стратегічне планування є передумовою успішного бюджетування будь-якого суб’єкта публічного сектору економіки. З огляду на це, актуальним і своєчасним є обговорення практичних аспектів і проблем організації стратегічного планування на рівні органів державної влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, яке відбулося під час проведеної лекції з дисципліни «Публічні фінанси» аспірантом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, менеджером з питань регіонального розвитку компанії Vodaland  Юрієм Чернишенко. Особливу зацікавленість в учасників зустрічі, здобувачів освітніх програм, які реалізуються кафедрою фінансів ім. С. І. Юрія ЗУНУ, викликали питання оптимізації формування і використання фінансових ресурсів організацій різних форм власності.