Презентація вибіркових дисциплін як основа для формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів ОПП «Фінанси» та «Митна та податкова справа»

Нещодавно для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм «Фінанси» та «Митна та податкова справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ завершилася презентація вибіркових дисциплін, які враховують індивідуальні освітні інтереси здобувачів.

Гаранти освітніх програм, які реалізуються кафедрою фінансів ім. С. І. Юрія, професор Зоряна Лободіна та доцент Володимир Валігура акцентували увагу здобувачів на організації та графіку вибору ними дисциплін. Вони наголосили, що вибіркова частина навчальних планів ОПП «Фінанси» і «Митна та податкова справа» дає змогу сформувати індивідуальну освітню траєкторію та доповнити знання і практичні навички, які здобувачі одержують у результаті опанування обов’язкових компонент освітніх програм.
Викладачі університету ознайомили студентів із змістовим наповненням дисциплін, особливостями і методами їх викладання.