Відбувся семінар-практикум з фінансової грамотності

8 листопада в лекційному залі Тернопільського національного економічного університету відбувся семінар-практикум з фінансової грамотності, який провів практикуючий спеціаліст у сфері фінансової грамотності Олександр Бєляєв (ТзОВ “SalveFinance” м. Київ).
Організатором зустрічі виступила проф. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Кізима Тетяна Олексіївна. Слухачами тренінгу були викладачі і студенти факультету фінансів та учні Тернопільського НВК “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – економічного ліцею №9” ім. Іванни Блажкевич.
Ораторська майстерність і багаторічний досвід консультаційної діяльності
О. Беляєва надзвичайно зацікавили молоду аудиторію. Багатьом запам’ятались важливі меседжі від тренера: “всі люди народжуються переможцями”; “будьте переможцями, а не жертвами”; “змінюйте свідомість”; “не живіть стереотипами і чужими порадами”; “навчіться завжди резервувати кошти”; “правильно формулюйте цілі”.
Присутні отримали цінні поради, позитивну мотивацію і хороший настрій від спілкування з професіоналом.