Передсвятковий тренінг “Фінансової просвіти”

Впродовж навчального семестру у тренінг-центрі “Фінансова просвіта” щопонеділка відбувались тренінги, презентації, цікаві зустрічі студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education». За цей час студентами було презентовано 20 тем з  фінансової грамотності. Найкращими були визнані і відзначені роботи “Споживач завжди правий”, “Біткоін: фінансова піраміда чи валюта майбутнього?” і “Як заощадити на комунальних послугах: що про це варто знати”.
Однак, останнє передсвяткове засідання гуртка було особливим, оскільки спікерами тренінгу були доцент, к.е.н. Наталія Карпишин, доцент, к.е.н. Володимир Горин і студент 4-го курсу  ФКІТу  Юрій Семененко. Методичний тренінг від тренерів на тему “Рецепти успішного тренінгу” навчав як обрати тему для успішного тренінгу, як не боятись публічного виступу, як технічно покращити свою презентацію і вміло використовувати прийоми роботи з аудиторією. Завершився тренінг веселою передноворічною вечіркою з іграми і конкурсами, де всі могли проявити свою кмітливість і креатив.
Студенти і викладачі “Фінансової просвіти” вітають всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Фінансовій грамотності навчайтесь,
Успішно керуйте грішми!
Фінансовій грамотності навчайте,
Діліться знаннями з людьми!

До зустрічі в Новому 2018 році!
Будьте успішними і фінансово грамотними.