Відбулися Шості Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

18 листопада, в онлайн-форматі, відбулися Шості Всеукраїнські наукові читання пам’яті Сергія Ілліча Юрія – видатного українського вченого, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету. У заході, організованому кафедрою фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці та студенти Західноукраїнського національного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України. Продовжити читання “Відбулися Шості Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія”

На факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбувся науково-практичний семінар на тему “Сучасні правила та методи заощадження коштів”

6 листопада 2020 року для студентів університету та коледжу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” відбувся онлайн науково-практичний семінар на тему “Сучасні правила та методи заощадження коштів” присвячений  Всесвітньому дню заощаджень та в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. Продовжити читання “На факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбувся науково-практичний семінар на тему “Сучасні правила та методи заощадження коштів””

До Всесвітнього дня заощаджень відбувся онлайн-диспут «Екозаощадження: переосмислення глобальної стійкості економіки і залучення заощаджень на благо людей»

З нагоди Всесвітнього дня заощаджень та Всеукраїнського тижня фінансової грамотності Міжнародною студією фінансів сталого розвитку під керівництвом доктора економічних наук, професора Оксани Тулай зорганізовано онлайн-диспут «Екозаощадження: переосмислення глобальної стійкості економіки і залучення заощаджень на благо людей». Продовжити читання “До Всесвітнього дня заощаджень відбувся онлайн-диспут «Екозаощадження: переосмислення глобальної стійкості економіки і залучення заощаджень на благо людей»”