Практико-орієнтоване навчання студентів-фінансистів

20 вересня 2021 року у ЗУНУ заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Тернопільській області Володимир Баранець разом з професором кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Василем Дем’янишиним провели практичне заняття з дисципліни «Управління публічними фінансами» на тему: «Органи управління бюджетом». Володимир Баранець поділився з майбутніми фахівцями досвідом роботи органів Державної казначейської служби України з питань управління бюджетом, наводив цікаві приклади з практики роботи ГУДКС в Тернопільській області. Студенти із великим задоволенням спілкувалися з Володимиром Баранцем.

Розпочав роботу студентський науковий гурток «Фінансова просвіта»

У новому навчальному році розпочав роботу студентський науковий гурток «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Керівник гуртка канд. екон. наук., доцент, доцент кафедри Булавинець Вікторія Михайлівна щиро привітала усіх присутніх та представила оновлений склад координаторів і студентів-гуртківців.
З вітальним словом виступила завідувачка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія д-р екон. наук, професор Кириленко Ольга Павлівна і висловила надію, що завдяки професіоналізму координаторів та наполегливому прагненню гуртківців до пізнання нового, студентська наука набуде нових якостей та матиме значні досягнення, а колектив очолюваної нею кафедри всіляко сприятиме цьому.
Під час засідання учасники заслухали звіт про діяльність гуртка за минулий навчальний рік та окреслили напрямки роботи в новому навчальному році. Гуртківці-новачки з цікавістю та непідробним захопленням слухали про раніше проведені заходи та висловили свої побажання щодо співпраці та здобуття нових знань і досвіду.
На завершення наставники побажали усім гуртківцям креативних ідей, натхнення та творчих успіхів в усіх починаннях.

 

«WUNU FUN» в Західноукраїнському національному університеті

В межах Третього Міжнародного тижня в Західноукраїнському національному університеті відбулася надзвичайно цікава і весела англомовна гра «WUNU FUN», яку організували викладачі і студенти факультету фінансів та обліку. В холі ЗУНУ всі бажаючі могли отримати «financial prediction» і поспілкуватися на різні теми. Продовжити читання “«WUNU FUN» в Західноукраїнському національному університеті”

Відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір»

У рамках Третього Міжнародного тижня у Західноукраїнському національному університеті відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір». Продовжити читання “Відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір»”

Відбулася презентація підручника «Казначейська система»

У Державній казначейській службі України, м. Київ, в межах святкових заходів на честь 30-річчя Незалежності України, відбулася презентація підручника «Казначейська система», підготовленого за наукової редакції докторів економічних наук, професорів Андрія Крисоватого, Ольги Кириленко та голови ДКСУ Тетяни Слюз.  Продовжити читання “Відбулася презентація підручника «Казначейська система»”