Студенти факультету фінансів в відвідали форум «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН»

12 грудня 2018 р. студенти Олена Дмитрук, Альона Сахань, Андрій Ямелинець разом із координатором міжнародної діяльності факультету фінансів, доктором економічних наук, професором кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Оксаною Тулай відвідали форум «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН», співорганізатором якого виступив Тернопільський національний економічний університет.Захід дав можливість ознайомитися з кращими практиками діяльності громад, бізнесу та недержавних організацій Тернопільської області щодо впровадження цілей сталого розвитку. Також учасники брали участь у діловій грі «Агенти змін для сталого розвитку», в ході якої визначали основні проблеми у сфері економіки, зайнятості, охорони здоров’я та пропонували шляхи їх вирішення. Ця гра допомогла студентам глибше зрозуміти необхідність та особливості комунікації громади, влади і бізнесу у контексті досягнення цілей сталого розвитку. Адже сталий розвиток – справа всіх та кожного!