Відбувся тренінг «Мій особистий бюджет» для учнів 10-го класу Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич.

Організаторами заходу виступили – викладачі-координатори наукового гуртка студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education» С.Л. Коваль, І. П. Сидор та студенти-гуртківці: Христина Яхторович, Людмила Грицишина. Захід відвідав тренер наукового гуртка «Фінансова просвіта» В.М. Русін. У жвавій дискусійній формі слухачам було розкрито зміст особистого бюджету, необхідність його формування, джерела отриманих доходів, їх види і класифікація, напрями використання коштів, можливості заощадження. Школярі охоче ділилися власними знаннями та досвідом формування особистих доходів. Просвітницький тренінг окрім систематизації набутих знань передбачав перевірку знань та умінь школярів, які вони проявили при виконанні практичних завдань з формування особистого бюджету, його оцінюванні та визначенні напрямів грамотної фінансової поведінки, а також можливості здійснення власних заощаджень.
Організатори заходу вдячні вчителю Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич – Лесі Василівні Царик за сприяння у проведенні тренінгу.