Запрошуємо до участі у П’ятих Всеукраїнських наукових читаннях пам’яті С.І. Юрія приурочені 50-річчю кафедри

В межах комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті
видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія та 50-річчю кафедри, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія проводить наукові читання.
На наукові читання запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть висвітлити наукові погляди д.е.н., професора С.І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики. За результатами заходу буде опубліковано збірник тез доповідей і розісланий авторам.
Вимоги до публікацій:
Обсяг публікації не має перевищувати 5 сторінок.
Шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,5, поля – 20 мм із усіх сторін. Праворуч у верхньому куті необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові автора, шифр і номер групи (для студентів), посаду, науковий ступінь та вчене звання (для викладачів); пропустивши рядок зазначається назва наукової праці великими літерами (напівжирним шрифтом, розміщення по центру); пропустивши рядок, подається текст; у кінці основного тексту вказується перелік використаної літератури.
Термін подачі публікації – до 22 листопада 2019 року.
Матеріали надсилати на електронну адресу оргкомітету: o.melykh@tneu.edu.ua.
Контактна особа оргкомітету – к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Мелих Оксана Юріївна, тел. (097) 698-57-03.

З найкращими побажаннями творчих успіхів,
колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія!