Співпраця з департаментом фінансів Тернопільської ОДА в рамках практично орієнтованого навчання студентів факультету фінансів та обліку

Запорукою успіху випускників закладу вищої освіти є їх вдале працевлаштування, тому кафедрою фінансів ім. С.І. Юрія налагоджено співпрацю із департаментом фінансів Тернопільської ОДА.
14.11.2019 р. студенти освітньої програми «Фінанси» прийняли участь у навчальному професійно-орієнтованому тренінгу на базі департаменту фінансів Тернопільської ОДА. Студенти мали змогу поспілкуватися та поставити запитання фахівцям: заступником директора департаменту, начальником управління фінансів невиробничої сфери Миколаєнко Ларисою Володимирівною, начальником відділу доходів управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Боднаром Петром Михайловичем, головним спеціалістом відділу фінансів соціально-культурної сфери управління фінансів невиробничої сфери Кафтан Наталією Михайлівною.
Студенти вдячні за ґрунтовні відповіді стосовно гендерного бюджетування, за  отриманий практичний досвід у сфері формування та виконання місцевих бюджетів.