Студенти факультету фінансів та обліку відвідали Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській обасті

2 листопада 2022 року студенти факультету фінансів та обліку мали можливість відвідати Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та обговорити особливості його діяльності.
Доповідачі А. Якубовська – перша заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та О. Томчук – начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів ознайомили студентів з основними завданнями ПФУ та напрямками роботи структурних підрозділів головного управління.
Жваву дискусію викликала інформація про роботу веб-порталу електронних послуг, що забезпечує високий рівень їх надання щодо обслуговування громадян.
Студенти прийняли активну участь в обговоренні важливих питань роботи Пенсійного фонду України.