Засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»

Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта», який функціонує на кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія ЗУНУ.
Спікер зустрічі д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Володимир Горин у цікавій, інтерактивній формі, з використанням нестандартних прикладів,  розповів гуртківцям про основи фандрайзингу, його етапи та особливості. Разом зі спікером студенти спробували застосувати інструменти розробки проєктів (дерево проблем і дерево цілей), сформулювати концепцію проєкту, а також засвоїли базові підходи до формування бізнесової ідеї та визначення шляхів її реалізації. Володимир Петрович ознайомив присутніх із можливостями розміщення стартапів на різноманітних інтернет-платформах для пошуку фінансових донорів.
Гуртківці із захопленням слухали виступ спікера й ставили питання щодо розробки власних стартапів. У межах зустрічі керівник гуртка к.е.н., доцент Вікторія Булавинець  ознайомила юнаків та дівчат із планами діяльності гуртка на поточний навчальний рік.