Практика студентів-митників та базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби

У межах багаторічної плідної співпраці кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби студенти 2, 3, 5 курсів освітніх програм «Митна та податкова справа», «Митна  справа» проходили практику на базі департаменту. Студенти мали можливість поспілкуватися із працівниками, послухати лекції, перейняти досвід у висококваліфікованих фахівців-митників та поглибити знання щодо державної митної політики, захисту економічних інтересів України, протидії контрабанді й порушення митних правил.
Також юнаки та дівчата ознайомилися з порядком організації здійснення кінологічного забезпечення та спостерігали за роботою службових собак.
Переконані, що такі зустрічі допомагають молоді формувати особисту траєкторію професійного розвитку!