Студенти освітньої програми «Митна та податкова справа» відвідали Головне управління Державної податкової служби у Тернопільській області

У межах багаторічної співпраці Західноукраїнського національного університету та Державної податкової служби України студенти першого кусу освітньої програми «Митна та податкова справа» факультету фінансів та обліку ЗУНУ разом із гарантом – к.е.н., доц. Володимиром Валігурою та куратором групи к.е.н., доц. Іриною Круп’як відвідали Головне управління ДПС у Тернопільській області.Студентам була організована цікава екскурсія музеєм історії податкової служби, де вони змогли ознайомитись із процесом становлення податкової системи України загалом, податкової служби України та податкових органів Тернопільщини.
Також юнаки та дівчата мали змогу відвідати центр обслуговування платників податків. Перед ними виступив начальник Тернопільської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області Володимир Гузенков, який охарактеризував структуру та основні функції інспекції. Крім цього юнаки та дівчата ознайомились зі специфікою роботи Центру обслуговування платників податків, сервісними послугами, які можна отримати та особливостями взаємодії платників й податкових органів у сучасних умовах.
Співпраця зі стейкхолдерами є одним із важливих пріоритетів освітнього процесу на кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія ЗУНУ. Переконані, що знайомство з особливостями функціонування профільних установ є запорукою формування особистої траєкторію професійного розвитку!