Зустріч із начальником Головного управління Державної казначейської служби України в Тернопільській області

Одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету є посилення практико орієнтованого навчання на освітніх програмах, які реалізуються кафедрою, та активізація роботи зі стейкхолдерами.
У межах співпраці між Державною казначейською службою України та класичним університетом Тернополя відбулася зустріч завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, голови вченої ради ЗУНУ, професора Андрія Крисоватого та гаранта освітньої програми «Фінанси» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, професора Зоряни Лободіної із начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петром Гринчишиним.Обговорили актуальні проблеми діяльності казначейських органів в сучасних умовах, перспективи залучення фінансистів-практиків до навчальних та наукових заходів, які проводить кафедра  фінансів ім. С. І. Юрія. Акцентували увагу на напрямах удосконалення змістового наповнення дисципліни «Казначейська система», яка викладається кафедрою для здобувачів вищої освіти, з урахуванням сучасних викликів та перманентних трансформацій.