Інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”

В межах проведення тижня фінансової грамотності відбувся брейн-ринг “Що? Де? Коли?” між студентами наукових гуртків “Фінансова просвіта / Financial education” (факультет фінансів), “Банківський аналітик” і “Грошова парадигма” (факультет банківського бізнесу).
Учасниками інтелектуальної гри стали команди “Акули фінансів”, “Грошенята”, “Золотий резерв”, “Банківська мафія”. Рада Старійшин у складі завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, д. е.н., професора Кириленко О. П., завідувача кафедри банківської справи, д.е.н., професора  Дзюблюка О. В. ,  декана факультету фінансів, к. е.н., доцента Кізими А. Я. , д.е.н., професора Кізими Т. О., декана факультету банківського бізнесу, к.е.н., доцента Адамика Б. П.  контролювали дотримання правил проведення інтелектуальної гри.
Всі команди продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення та креативність. Під час гри розпалилась справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Під час гри деякі запитання здалися аудиторії легкими, інші складними; були «проблемні» запитання, де гравці вловлювали логіку, але… їх відповіді виявлялись хибними. Команди раділи і аплодували, коли вдавалось знайти правильну відповідь.
Бурхливу підтримку гравці отримали від своїх вболівальників.
За результатами гри перемогу здобула команда “Золотий резерв”. Усі учасники брейн-рингу “Що? Де? Коли?” отримали сертифікати про участь у інтелектуальній грі. Організатори заходу к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Горин В. П., к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Коваль С. Л., к.е.н., доцент кафедри банківської справи Іващук О. О.  вдячні членам команд, всім присутнім за  шквал позитивних емоцій та гарний настрій.
Стаємо успішними та фінансово грамотними разом!